Mateřská školaTarnavova

DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE

Ve čtvrtek 2. 2. 2023 pojedeme s dětmi ze trídy „Kuřátka“ do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: „KOUZELNÝ OXID“.

Odcházíme z MŠ v 7:50 hod., návrat před obědem. Akce je pro děti připravena zdarma. Dopravu autobusem zajišťuje MŠ a je hrazena z příspěvku od zřizovatele. S sebou si děti vezmou malý batůžek na papuče malé pití.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Posezení u vánočního stromečku v MŠ

V úterý 19. 12. 2023 proběhne na všech třídách v dopoledních hodinách „Posezení u vánočního stromečku“. Děti mohou přinést pár kousků cukroví (bez krému) nebo ovoce.

Tř. Kuřátka – Návštěva knihovny V Zálomu (nový termín za 10. 11. 2023)

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 navštíví děti ze třídy „Kuřátka“ pobočku Knihovny města Ostravy V Zálomu. Děti se můžou těšit na zajímavý program „Knížka, kam se podíváš“