Mateřská školaZa Školou

Dolní oblast Vítkovice

V úterý 16.4. pojedeme s dětmi třídy Sovičky tramvají do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: Putování za medem. Odchod z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je zdarma. Dětem starším 6ti let připravte platné jízdní doklady (Odisku, kreditní jízdenku), batoh, pití, případně pláštěnku.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.