Mateřská školaZa Školou

Dolní oblast Vítkovice

Dne 5.4.2023 pojedeme s dětmi ze třídy Sovičky do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program: „Cesta Plaváčka“.

Odchod z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je pro děti připravena zdarma. Dětem starším 6ti let, připravte, prosím platné jízdní doklady

( ODISku, kreditní jízdenku). Děti mohou mít batoh, pití a malou sladkost. Svačinku zajišťuje MŠ.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….