Mateřská školaTarnavova

DIVADLO SMÍŠEK

V úterý 6. 12. 2022 v 10:30 hod. navštíví naši mateřskou školu Divadlo Smíšek s vánoční pohádkou. Divadlo je hrazeno SR Mateřídouška. Nečlenové platí 50,- Kč.

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

Ve čtvrtek 30. 3. 2023 navštíví předškolní děti ze třídy Kuřátka novou pobočku Knihovny města Ostravy V Zálomu. Děti se můžou těšit na zajímavý program: „Podívej, jak roste strom.“

HURÁ KARNEVAL !!!

V úterý 14. 3. 2023 dopoledne zveme všechny pohádkové postavičky 🙂 na KARNEVALOVÉ VESELÍ, které proběhne v naší mateřeké škole. O zábavný program se nám postará divadlo Modrý slon. Společně se…

DIVADLO LETADLO

Ve středu 15. 2. 2023 v 10:30 hod. navštíví naši mateřskou školu Divadlo Letadlo s pohádkou „Výprava za ledním medvědem“. Divadlo je hrazeno SR Mateřídouška. Nečlenové platí 60,- Kč.