Mateřská školaTylova

DIVADÉLKO V MŠ

Ve středu 14.2. dopoledne se všechny děti mohou těšit na DIVADELNÍ POHÁDKU

CENA: 40,- Kč

Představení je hrazeno ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí ve třídách

Další aktuality

SVĚT TECHNIKY

Ve středu 28. února dopoledne pojedou předškoláci ze třídy Beruška, Sluníčko a Květinka do Dolní oblasti Vítkovic. Ve Světě techniky pro ně bude připraven vzdělávací program. Děti vybavte batůžkem, ve kterém budou…

JARNÍ FOCENÍ

V úterý 27.2. od 8.00 hodin proběhne JARNÍ FOCENÍ.  Zájemci si mohou vyzvednout objednávací lístky ve třídách.

MAŠKARNÍ KARNEVAL

V úterý 13. února se děti roztančí v rytmu veselých tónů a prožijí radostné dopoledne ve školce plné pohádkových postav a zvířátek. Nezapomeňte jim proto připravit jednoduchou masku, ve které si mohou s kamarády…