Den otevřených dveří

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, zákonné zástupce na DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ Mateřské školy Ostrava – Zábřeh, Za Školou 1, příspěvkové organizace, který se koná 2. května 2022 od 8:30 do 15:30 ve všech budovách mateřských škol – MŠ Za Školou, MŠ Tylova, MŠ U Zámku a MŠ Tarnavova.

Prosíme, nenavštěvujte mateřskou školu v době oběda a odpočinku dětí tj. od 11:30 do 14:00.

Tento den je určen rodičům dětí, které půjdou k zápisu na příští školní rok, ale zároveň i rodičům dětí, které již mateřskou školu navštěvují. Zákonní zástupci mohou nahlédnout do prostor školy a jednotlivých tříd, mohou sledovat práci s dětmi, využívané pomůcky či celkové vybavení a seznámit se s provozem. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy k organizaci dne či vzdělávání dětí předškolního věku.