Mateřská školaU Zámku

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, zákonné zástupce na 

DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ

 Mateřské školy Ostrava – Zábřeh, Za Školou 1, příspěvkové organizace,

který se koná 2. května 2022 od 8:30 do 15:30 ve všech budovách mateřských škol 

– MŠ Za Školou, MŠ Tylova, MŠ U Zámku a MŠ Tarnavova.

Prosíme, nenavštěvujte mateřskou školu v době oběda a odpočinku dětí

tj. od 11:30 do 14:00.

Tento den je určen rodičům dětí, které půjdou k zápisu na příští školní rok, ale zároveň i rodičům dětí, které již mateřskou školu navštěvují. Zákonní zástupci mohou nahlédnout do prostor školy a jednotlivých tříd, mohou sledovat práci s dětmi, využívané pomůcky či celkové vybavení a seznámit se s provozem. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy k organizaci dne či vzdělávání dětí předškolního věku.

Další aktuality

DEN ZDRAVÍ

Kdo: děti třídy Hříbek Kdy: dne 13.10.2023 (pátek) Sraz: do 7:15h v MŠ U Zámku Kam: SZŠ a VOŠZ v Ostravě-Vítkovicích S sebou: batůžek, uzaviratelnou láhev s pitím, pláštěnku, kapesníčky (svačinku s sebou dostanou děti…

„POPRVÉ VE ŠKOLCE“ – FOCENÍ S RODIČI

Kdy: 26.9.2023 (úterý) od 15:30h Kde: MŠ U Zámku – třída Ježek Kdo: děti a rodiče třídy Ježek (od 15:30h.); děti a rodiče třídy Sluníčko a Hříbek (po vyfocení tř. Ježek)

„KNÍŽKA, KAM SE PODÍVÁŠ“ – EXKURZE DO KNIHOVNY

Kdy: 25.9.2023 (pondělí, dopoledne), Kdo: dětí třídy Hříbek Kam: do knihovny V Zálomu na besedu „Knížka, kam se podíváš“. S sebou: batůžek, papučky, pláštěnku, papírové kapesníčky