Mateřská školaZa Školou

Den dětí, výlet

Všechny děti naší mateřské školy, tj. třída Broučci, Myšky, Sovičky, pojedou 1. června na výlet na Vaňkův kopec, kde budou putovat po Včelí stezce.

Odjezd autobusem: v 8:00 hodin, návrat: před obědem. Děti potřebují pevnou obuv, batoh, podepsanou pláštěnku, pití, malou sladkost. Svačinu zajišťuje MŠ. Doprava autobusem je hrazena z příspěvku od zřizovatele.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….