Mateřská školaZa Školou

Den dětí, výlet

Všechny děti naší mateřské školy, tj. třída Broučci, Myšky, Sovičky, pojedou 1. června na výlet na Vaňkův kopec, kde budou putovat po Včelí stezce.

Odjezd autobusem: v 8:00 hodin, návrat: před obědem. Děti potřebují pevnou obuv, batoh, podepsanou pláštěnku, pití, malou sladkost. Svačinu zajišťuje MŠ. Doprava autobusem je hrazena z příspěvku od zřizovatele.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.