Mateřská školaZa Školou

Čtení děti změní

Vážení rodiče, v letošním školním roce pokračujeme v celostátním projektu „Celé Česko čte dětem“ a zároveň jsme navázali spolupráci se ZŠ Jugoslávská. Pan ředitel Mgr. Petr Opletal bude 22.11. a dále několikrát do roka číst nejstarším dětem pohádku před spaním. Rádi bychom nabídli tuto krásnou čtecí aktivitu i Vám rodičům. Přijďte do MŠ a přečtěte dětem třeba oblíbenou pohádku vašeho dítěte. Konkrétní termíny si domluvte s p. uč. ve třídě. Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…