Mateřská školaZa Školou

Čtení děti změní

Vážení rodiče, v letošním školním roce pokračujeme v celostátním projektu „Celé Česko čte dětem“ a zároveň jsme navázali spolupráci se ZŠ Jugoslávská. Pan ředitel Mgr. Petr Opletal bude 22.11. a dále několikrát do roka číst nejstarším dětem pohádku před spaním. Rádi bychom nabídli tuto krásnou čtecí aktivitu i Vám rodičům. Přijďte do MŠ a přečtěte dětem třeba oblíbenou pohádku vašeho dítěte. Konkrétní termíny si domluvte s p. uč. ve třídě. Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.