Mateřská školaZa Školou

Celé Česko čte dětem

Vážení rodiče, i v letošním školním roce pokračujeme v celostátním projektu CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM. Zároveň jsme navázali spolupráci se ZŠ Jugoslávská a pan ředitel Mgr. Petr Opletal bude několikrát do roka číst nejstarším dětem pohádku před spaním. Rádi bychom nabídli tuto krásnou čtecí aktivitu i Vám rodičům.

Přijďte do MŠ a přečtěte třeba oblíbenou pohádku vašeho dítěte. Konkrétní termíny si domluvte s p. učitelkou ve třídě.

Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.