Mateřská školaZa Školou

Celé Česko čte dětem

Vážení rodiče, i v letošním školním roce pokračujeme v celostátním projektu CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM. Zároveň jsme navázali spolupráci se ZŠ Jugoslávská a pan ředitel Mgr. Petr Opletal bude několikrát do roka číst nejstarším dětem pohádku před spaním. Rádi bychom nabídli tuto krásnou čtecí aktivitu i Vám rodičům.

Přijďte do MŠ a přečtěte třeba oblíbenou pohádku vašeho dítěte. Konkrétní termíny si domluvte s p. učitelkou ve třídě.

Těšíme se na Vás.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….