Mateřská školaZa Školou

Beseda s nevidomým panem Holbou

Nevidomý p. Holba přijde za námi do MŠ se svým vodícím pejskem 21. března. Seznámí děti nejen se speciálními dovednostmi vodících psů, ale i kompenzačními pomůckami pro zrakově a sluchově postižené občany. Při konkrétních zážitcích se tak děti učí přiměřenou formou vnímat, že svět je rozmanitý a různorodý.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.