Mateřská školaZa Školou

Beseda s autorkou dětských knih

V rámci podpory rozvoje čtenářské gramotnosti proběhne 20. ledna beseda s paní Lenkou Rožnovskou, autorkou dětských knih. Známý je titul její knihy: „Já štěně“. Tento projekt navazuje na celostátní osvětovou kampaň Celé Česko čte dětem. Akce je určená pro děti ze třídy Sovičky.

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Čarodějnický rej

Velké kouzlení a čarodějnické řádění proběhne 30. dubna. Prosíme maminky, aby daly dětem již ráno, jednoduchý kostým. Děkujeme.

Hasiči

Naše Sovičky absolvují exkurzi v Hasičském záchranném sboru v Ostravě – Zábřehu 26. dubna. Tato akce patří už mezi tradiční. Děti se seznámí s výjezdovou technikou a speciálními hasičskými přístroji.