Mateřská školaZa Školou

AKTUÁLNÍ OCHRANNÁ OPATŘENÍ PRO MŠ

INFORMACE PRO RODIČE VE ŠKOLÁCH A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍCH

PODLE OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ, S ÚČINNOSTÍ OD 23. 8. 2021,

JSOU RODIČE POVINNI INFORMOVAT

MATEŘSKOU ŠKOLU O CESTÁCH DO ZAHRANIČÍ DÍTĚTE V POSLEDNÍCH

14 DNECH, DO ZEMÍ S NÍZKÝM, STŘEDNÍM, VYSOKÝM, VELMI VYSOKÝM A EXTRÉMNÍM VÝSKYTEM NÁKAZY COVID – 19.

NÍZKÉ RIZIKO NÁKAZY = JEN OZNÁMENÍ MŠ

Albánská republika, Australský svaz, Bosna a Hercegovina, Hongkong, Japonsko, Jordánské hášimovské království, Kanada, Katar, Korejská republika, Království Saúdská Arábie, Macao, Maďarská republika, Nový Zéland, Polská republika, Rumunská republika, Singapurská republika, Slovenská republika, Srbská republika, Sultanát Brunej, Tchaj-wan, Vatikánský městský stát

STŘEDNÍ RIZIKO NÁKAZY = JEN OZNÁMENÍ MŠ

Finská republika, Chorvatská republika, Italská republika, Lotyšská republika, Lucemburské velkovévodství, Maltská republika, Nizozemské království, Norské království, Rakouská republika, Republika San Marino, Slovinská republika

VYSOKÉ RIZIKO NÁKAZY = 7 DNŮ SAMOIZOLACE OD NÁVRATU

Andorrské knížectví, Belgické království, Bulharská republika, Dánské království, Estonská republika, Francouzská republika, Irská republika, Islandská republika, Lichtenštejnské knížectví, Litevská republika, Monacké knížectví, Portugalská republika (včetně Azorských ostrovů a Madeiry), Řecká republika, Spolková republika Německo, Španělské království (včetně Baleárských ostrovů a Kanárských ostrovů), Švédské království, Švýcarská konfederace

VELMI VYSOKÉ RIZIKO NÁKAZY = 10 DNŮ SAMOIZOLACE OD NÁVRATU

Kyperská republika

SAMOIZOLACÍ SE ROZUMÍ OMEZENÍ VOLNÉHO POHYBU (DÍTĚ NESMÍ NASTOUPIT DO MŠ)!!!

Dle Ochranného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 8. července 2021 se všechny členské státy EU a třetí země, které nejsou uvedeny v rámci tohoto sdělení, považují za země s vysokým rizikem výskytu onemocnění COVID-19. 

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Vánoční dopoledne

Ve čtvrtek 14.12. budeme mít bílé vánoční dopoledne u stromečku. Slavnostně nazdobíme stoly, zazpíváme si koledy, ochutnáme cukroví a budeme čekat, zda nám Ježíšek přinese nějaké dárečky pod stromeček. Letos budeme přijímat…

Dolní oblast Vítkovice

Dne 7. prosince pojedeme se Sovičkami do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Plaváček. Odchod z MŠ v 7:50 hodin a vrátíme se před obědem. Akce je pro děti zdarma. Dětem starším…