Mateřská školaTylova

AKCE NA ZAHRADĚ

Vážení rodiče,

možná jste si všimli, že máme na naší školní zahradě NOVÝ dřevěný zahradní domeček. Ten bude sloužit k uložení venkovních hraček, a jako zázemí pro dětskou kuchyňku a ponk pro kutily. Dřevo je ovšem potřeba ošetřit nátěrem, proto vás prosíme za děti o pomoc.

Udělejte si chvilku čas, a přijďte v pondělí 26. června od 14.30 do 16 .00 na školní zahradu, abychom společnými silami dřevo natřeli.

Děti vezměte s sebou, buď mohou pomáhat, nebo se zabaví hrou. 

Společně to zvládneme.

Těšíme se na vás.

Další aktuality

VÝLET DO KLIMKOVIC

V úterý 4.6. pojedeme autobusem na výlet do Klimkovic. Dětem připravte do batůžku: pláštěnku, kapesníky, pití v dobře zajištěné láhvi, malou sušenku BEZ krému a čokolády. Svačinky zajišťuje MŠ. Prosíme o sportovní oblečení…

ČTENÍ NENÍ NUDA

V pondělí 3.6.2024 dopoledne přijedou do MŠ členové loutkového divadla a přečtou nám příběhy z knihy „Povídání o pejskovi a kočičce„.

DEN DĚTÍ

Přijďte společně s dětmi oslavit jejich svátek na zahradu MŠ. Ve čtvrtek 30.5. ve 14.30 vystoupí s programem Ela a Tom ze Zábavné školky. Moc se na všechny těšíme! Akce je hrazena ze…