Mateřská školaTylova

AKCE NA ZAHRADĚ

Vážení rodiče,

možná jste si všimli, že máme na naší školní zahradě NOVÝ dřevěný zahradní domeček. Ten bude sloužit k uložení venkovních hraček, a jako zázemí pro dětskou kuchyňku a ponk pro kutily. Dřevo je ovšem potřeba ošetřit nátěrem, proto vás prosíme za děti o pomoc.

Udělejte si chvilku čas, a přijďte v pondělí 26. června od 14.30 do 16 .00 na školní zahradu, abychom společnými silami dřevo natřeli.

Děti vezměte s sebou, buď mohou pomáhat, nebo se zabaví hrou. 

Společně to zvládneme.

Těšíme se na vás.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

POSEZENÍ U STROMEČKU

V úterý 19.prosince si s dětmi v MŠ oslavíme VÁNOCE. Společně si připravíme sváteční tabuli a rozbalíme dárečky. Prosíme tímto maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme.