Mateřská školaZa Školou

Výlet do bělského lesa

Spolek rodičů Mateřídouška při MŠ Za Školou ve spolupráci s ÚMOb Ostrava Jih

pořádá v rámci projektu „Jsme šikovní, my to víme, pohybu se nebojíme“

výlet do Bělského lesa.

Děti ze třídy MYŠKY A SOVIČKY pojedou v pátek 26. 11. 2021

objevovat barevný podzim s jeho kouzelnými dary

do Bělského lesa.

Ráno děti přiveďte NEJPOZDĚJI do 8:00 hodin!!!

Děti potřebují: pevnou obuv, batoh, pláštěnku, pití (0,5l láhev na uzávěr), malý „pamlsek“.

Svačinu zajišťuje MŠ.

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Návštěva řemeslné dílny v MŠ U Zámku

Ve středu 29.11. navštíví děti ze třídy Sovičky řemeslnou dílnu „VROUBKA A ŠROUBKA“ v MŠ U Zámku. Děti poznají, jak vypadá a funguje svěrák, vrtačka, ruční pila, kladivo aj. V případě nepříznivého počasí dejte…

Uspávání broučků POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 29.11.2023

Zveme rodiče všech našich dětí na podzimní akci: Uspávání broučků. 15. listopadu se potkáme před naší mateřkou školou v 15:30 hodin. Bude následovat společná procházka okolím. Připravte, prosím, dětem vlastní lampion….