Mateřská školaTarnavova

SPOLEČNÉ FOCENÍ

Dne 30. 3. 2022 se budou všechny děti fotografovat na společnou třídní fotografii ve formě tabla! 1 kus  fotografie – tablo –  hradí   členům SRM.  Ale také se fotí jednotlivci, kdo bude mít zájem (dle nabídky – letáček v šatně)  – téma jarní fotografování. Prosíme rodiče, aby tento den přivedli děti do MŠ. 🙂

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

Posezení u vánočního stromečku v MŠ

V úterý 19. 12. 2023 proběhne na všech třídách v dopoledních hodinách „Posezení u vánočního stromečku“. Děti mohou přinést pár kousků cukroví (bez krému) nebo ovoce.

Tř. Kuřátka – Návštěva knihovny V Zálomu (nový termín za 10. 11. 2023)

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 navštíví děti ze třídy „Kuřátka“ pobočku Knihovny města Ostravy V Zálomu. Děti se můžou těšit na zajímavý program „Knížka, kam se podíváš“