Sférické kino v MŠ

Jedná se o populárně naučné filmy, které se promítají uvnitř nafukovací kopule. V tomto kouzelném prostoru si budeme připadat jako pod hvězdnou oblohou při sledování filmů: Začarovaný korálový útes a Vesmírné dobrodružství. Vstupné hradí spolek rodičů.

Besip pro předškoláky

Policisté ČR našim předškolákům přiblíží zábavnou formou základní pravidla pohyby na pozemních komunikacích a také zvýší povědomí např. o dopravních značkách. Na tuto zajímavou akci se budeme těšit 24.6. ve 13:00 hodin.

Výlet

S dětmi ze třídy Broučci a Sovičky pojedeme 13.6. na výlet. Navštívíme lesopark v Klimkovicích. Ráno děti přiveďte do 7:45 hodin. Děti potřebují batoh, případně pláštěnku, pití a malou sladkost. Svačinku zajišťuje MŠ.