Mateřská školaTylova

REPORTÁŽ Z POHYBOVÉHO FESTIVALU

Obvod Ostrava Jih na svých webových stránkách uveřejnil článek s fotografiemi z nedávno uspořádaného Pohybového festivalu:

https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/aktualne/predskolaci-objevovali-kouzlo-sportu

 Mimo jiné zde najdete i odkaz na vysílání TV Polar, ve které jsou zachyceny i naši sportovci:

https://polar.cz/porady/expres-ostrava-jih/expres-ostrava-jih-04-04-2023-16-43

Reportáž najdete od 6:30 min:

Další aktuality

Lyžařský výcvik

Naše mateřská škola organizuje lyžařský výcvik pro děti předškolního věku v termínu 15.1.-19.1.2024 (5 dní), a to vždy dopoledne. Výuka lyžování bude probíhat na Vaňkově kopci. Odjezd od MŠ bude v cca 8:00 hod a návrat v cca 12:00…

SBÍRKA PRO DAVIDA

V životě se stávají, bohužel, nejen věci radostné. Našeho bývalého žáčka Davida postihlo velké neštěstí, a my bychom se chtěli přidat ke sbírce, která byla založena na podporu zlepšení jeho zdravotního stavu….

POSEZENÍ U STROMEČKU

V úterý 19.prosince si s dětmi v MŠ oslavíme VÁNOCE. Společně si připravíme sváteční tabuli a rozbalíme dárečky. Prosíme tímto maminky o pár kousků cukroví (maximálně 5 kusů bez krému). Předem děkujeme.