Mateřská školaZa Školou

Doktorská školička

  1. Ve středu 1.listopadu pojedeme s dětmi třídy Sovičky do Dolní oblasti Vítkovice na interaktivní program s názvem: Doktorská školička. Odchod z MŠ v 7:50 hodin, návrat před obědem. Akce je připravena pro děti zdarma. Dětem starším 6ti let, prosím připravte platné jízdní doklady ( Odisku, kreditní jízdenku).

Další aktuality

Oznámení pro rodiče z MŠ Za Školou

MŠ Za Školou bude zajišťovat letošní prázdninový provoz (od 8.7. do 23.8.2024) nejen pro děti z MŠ Za Školou, ale i pro děti z MŠ U Zámku (z důvodu rekonstrukce kuchyně v MŠ U Zámku). Pro děti z MŠ U…

Bezpečně pro předškoláky

Jak se chovat k neznámým lidem a cizím pejskům? Koho mám oslovit, když se ztratím? I na tyto otázky předškoláčkům odpoví strážníci preventisté 3. června u nás v MŠ.

Besídka

Srdečně zveme všechny rodiče dětí ze třídy Myšky na besídku ke Dni matek, která se koná 30.5. v 15:00 hodin v naší třídě.