Mateřská škola Za Školou 1, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

Příspěvková organizace vznikla 1.1.2003 sloučením čtyř mateřských škol: MŠ Za Školou, MŠ Tylova, MŠ Tarnavova a MŠ U Zámku. Kapacita všech škol je 317 dětí, z toho jedna třída pro dvouleté děti a dvě třídy logopedické.

PLAVECKÝ KURZ

jsme zdárně ukončili a pokud chcete vidět fotografie Vašeho dítěte přímo z bazénu, podívejte se do fotogalerie na stránky http://www.plavaniszabickou.cz/fotogalerie/142.html

POZOR, je možné, že tyto stránky budou muset ukončit JIŽ V PÁTEK svou činnost v souvislosti s novými pravidly o ochraně soukromí... takže pospíchejte...

Akce PLANETA ZEMĚ se z technických důvodů přesunula z 16.5. na 13.6.

VÝLET DO KLIMKOVIC

V úterý 12.6. dopoledne pojedeme všichni na výlet. Děti si vezmou batůžek, ve kterém bude pláštěnka, kapesníky, dobře zajištěné pití a malá sladkost v podobě sušenky BEZ krémů a čokolády. Svačinky zajišťuje MŠ. Prosíme o vhodné sportovní oblečení i obuv, budeme se pohybovat hlavně na lesní stezce. Další informace v jednotlivých třídách.

POVÍDÁNÍ, KTERÉ SE VÁM MŮŽE HODIT

Ve středu 16.5. od 15:30 do 17:30 naši školku navštíví dlouholetá pedagožka a lektorka Jana Tomalová, která se věnuje problematice komunikace a výchovy. Naše společné setkání bude zaměřeno především na usnadnění přechodu dětí z mateřské do základní školy. Těšíme se na Vás !

DEN DĚTÍ

Ve čtvrtek 31.5. oslavíme Mezinárodní den dětí zábavně – soutěžním dopolednem.

Cena : 50,-

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí v jednotlivých třídách

ZUŠ V DK AKORD

Ve středu 23.5. dopoledne půjdou předškoláci na představení Základní umělecké školy umění v Ostravě - Zábřehu do DK Akord.

SPOLEČNÉ FOCENÍ

úterý 22.5. v 10 hodin proběhne v naší MŠ závěrečné focení jednotlivých tříd.

Těšíme se na hojnou účast a krásné úsměvy!

Integrované bezpečnostní centrum

pátek 18.5. dopoledne se předškoláci pojedou podívat na hasičskou stanici, která je součástí integrovaného výjezdového centra v Ostravě – Jih.

Naše MŠ se účastní soutěže, kterou pořádá OC Galerie v Ostravě – Třebovicích

v termínu 23.4. – 7.5.

„HLASUJTE O NEJ BALON“

Podívejte se do naší fotogalerie, jak se dětem dílo podařilo a podpořte je svým hlasem přímo v pasáži obchodní galerie, online na webu a na FB (www.oc-galerie.cz).

I Váš hlas může rozhodnout! Děkujeme

PLANETA ZEMĚ

Spoustu zajímavostí se zábavnou formou děti dozví ve středu 16.5.  při představení „Človíček a jeho maminka“, které je součástí cyklu Planeta Země.

CENA: 45,- Kč

Představení je hrazeno ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí ve třídách