Mateřská škola Za Školou 1, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

Příspěvková organizace vznikla 1.1.2003 sloučením čtyř mateřských škol: MŠ Za Školou, MŠ Tylova, MŠ Tarnavova a MŠ U Zámku. Kapacita všech škol je 317 dětí, z toho jedna třída pro dvouleté děti a dvě třídy logopedické.

Divadélko SMÍŠEK

V pondělí 25.2. dopoledne do naší MŠ přijede Divadélko Smíšek s pohádkou

O LÍNÉM HONZOVI

Cena: 35,- Kč

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí ve třídě.

Elektronické odhlašování dětí

Od 18.2.2019 můžete odhlašovat dítě ze stravování také mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nutno uvést JMÉNO I VARIABILNÍ SYMBOL DÍTĚTE a odhlásit den dopředu nejpozději do 13:00 hodin, v pondělí do 8:00 hodin.

Omlouvání telefonem nebo písemně do sešitu omluv platí i nadále.

Přijmeme učitelku na zástup do logopedické třídy

Přijmeme učitelku na 100% pracovní úvazek do logopedické třídy pro pracoviště v MŠ Tylova, Ostrava - Zábřeh. Jedná se o zástup za nemoc pravděpodobně do 31.8.2019. Podmínkou pro přijetí do pracovního poměru je splnění kvalifikačních požadavků dle zákona o pedagogických pracovnících - vysokoškolské vzdělání v oboru speciální pedagogiky. V případě zájmu zašlete životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KINO LUNA - ZMĚNA

V úterý 19.2. dopoledne pojedou předškoláci autobusem do K-Tria v Hrabůvce, kde shlédnou divadelní představení "KOUZELNÉ SEMÍNKO".

Cena : 50,- Kč

Akce není hrazena ze SRM, částku prosíme zaplatit v jednotlivých třídách. Děkujeme

ZDRAVÉ ZOUBKY

Ve čtvrtek 24.1. naši MŠ navštíví studentky Lékařské fakulty Olomouc a názorně dětem předvedou, jak se starat o zoubky. Součástí bude i správná technika jejich čištění. Proto prosíme rodiče, aby ve čtvrtek měly všechny děti vlastní zubní kartáček.

Děkujeme za spolupráci

DIVADÉLKO SMÍŠEK

V úterý 22.01. dopoledne do naší MŠ přijede Divadélko Smíšek se zimní pohádkou

„HLEDÁNÍ SNĚŽNÉHO MUŽE“

Cena: 35,- Kč

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí ve třídě.

Sleva na daních

Vážení rodiče, také v letošním roce můžete uplatnit slevu na daních za prokazatelně vynaložené výdaje za umístění dítěte v mateřské škole. Jedná se tedy o výdaje za tzv. školné.

Pokud máte zájem o uplatnění slevy na daních za rok 2018, můžete si vyzvednout žádost u p. učitelky ve třídě nebo stáhnout z www.mszaskolou.cz (tiskopisy ke stažení). Na základě žádosti vám vystavíme potvrzení o celkové zaplacené částce za školné za rok 2018.

DIVADÉLKO

V pondělí 7.1. dopoledne k nám přijede divadélko s pohádkou "O Bajajovi"

Cena: 40,- Kč

Akce je hrazena ze SR Mateřídouška, nečlenové zaplatí ve třídě